Ledenraadsvergadering 2 oktober 2025

02-10-2025
Verslag ledenraadsvergadering 2 oktober 2025
  • De voorzitter opent de vergadering. Naast de leden van de Ledenraad zijn ook vertegenwoordigers van de Raad van Commissarissen en het Executive Committee aanwezig.

  • Op 5 november vindt het jaarlijkse Ledenraad-event plaats, dit keer georganiseerd door de Ledenraad van CZ. Een inspirerend programma vol ontmoeting en kennisdeling.

  • De werkgroepen Ledenparticipatie, Zorginkoopbeleid en Digitalisering geven een beknopte update over hun lopende projecten en resultaten.

  • Met instemming van de Ledenraad wordt Marion Koopman herbenoemd als lid van de Raad van Commissarissen.

  • Het reglement van de Ledenraad is door een aparte commissie geactualiseerd. Tijdens de vergadering wordt de conceptversie besproken en worden extra aandachtspunten benoemd. De commissie neemt deze aandachtspunten mee terug en een finale versie van het reglement zal bij een latere vergadering worden geagendeerd.

  • Join Us, uitgeroepen tot één van de Zorgvernieuwers van het jaar, presenteert hun aanpak om eenzaamheid onder jongeren tegen te gaan – een inspirerend en maatschappelijk relevant verhaal.

  • VGZ licht de opzet van de eindejaarscampagne toe. De creatieve storyline wordt gedeeld met de Ledenraad en krijgt veel waardering.

  • In het agendapunt Dialoog met het ExCo worden vragen besproken over actuele thema’s, waaronder wachtlijstbemiddeling en de aanloop naar de premies voor 2026.

  • De vergadering wordt afgesloten met de jaarlijkse zelfevaluatie van de Ledenraad, in besloten kring, om ruimte te bieden voor open reflectie.
  • Logo VGZ
  • Logo Bewuzt
  • Logo IZA
  • Logo VGZ voor de Zorg
  • Logo Unive
  • UMC Zorgverzekering
  • Logo Zekur
  • Logo Zorgzaam